fbpx
';
side-area-logo

O nas

Co robimy? Poznaj Mikroleasing

Jesteśmy spółką działającą w branży leasingowej.  Udzielamy leasingu konsumenckiego – swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych, a nie biznesowych. Od początku budowania naszej marki staramy się szukać niszy, której brakuje na rynku usług finansowo-leasingowych. Pomysł na udzielanie leasingu do kwoty 5.000 zł powstał z myślą o potrzebach klienta, który nie może znaleźć alternatywy dla pożyczek i innych wysokomarżowych usług finansowych.

Jesteśmy blisko klientów, wsłuchujemy się w ich potrzeby. Łącząc doświadczenie branży finansowej, prawnej, oddłużeniowej, a także performance marketing i wypracowaną przez lata obsługę wierzytelności stworzyliśmy firmę, która rozwija się szybko, wysoko-marżowo, ale przede wszystkim z zachowaniem bezpieczeństwa.

 • Image
  Leasing sprzętu do 2000 zł
 • Image
  Dla stałych klientów leasing do 5000 zł
 • Image
  Leasing samochodów używanych
Image module
Image icon

Rynek warty 82,6 mld

Mikroleasing działa w bezkonkurencyjnym obszarze, który jak dotąd nie został zagospodarowany przez inne firmy udzielające leasingu na wysoką skalę.
Image icon

Do 2 000 lub 5 000 PLN

Udzielamy leasingu konsumenckiego na sprzęt, meble i inne przedmioty gospodarstwa domowego do kwoty 2 000 zł – dla nowych klientów i do 5 000 zł dla stałych klientów.
Image icon

Leasing aut używanych

Udzielamy leasingu aut używanych do kwoty 10 000 zł. Branża leasingowa to przeważnie nowe lub kilkuletnie samochody. My oferujemy alternatywę dla konsumentów, którzy chcieliby leasingować tańsze i starsze auta.

Co nas wyróżnia?

Działamy na ogromnym rynku leasingów, jednak w obszarze jak dotąd niewykorzystanym. Jesteśmy odpowiedzią na potrzeby klientów indywidualnych szukających możliwości finansowania swoich zakupów.

 • Image

  Leasing sprzętu RTV/AGD

 • Image

  Leasing mebli

 • Image
  Od 500 zł do 2000 zł
 • Image
  Auta bez limitu wiekowego

Wartości

Cechy, którymi kierujemy się w pracy i w biznesie, podejmując ważne decyzje i planując kolejne działania.

Image icon
Rozwój
Image icon
Zaangażowanie
Image icon
Elastyczność
Image icon
Cierpliwość
Image icon
Skuteczność
Image icon
Entuzjazm

Nie widzimy przeszkód,
dlatego osiągamy coraz lepsze wyniki.

Mikroleasing tworzą osoby z doświadczeniem w branży finansowej, prawnej, oddłużeniowej, a także marketingu. Wykorzystujemy naszą wiedzę by lepiej dopasować usługi do potrzeb klienta. W pracy korzystamy z nowoczesnych narzędzi internetowych by zautomatyzować część procesów niezbędnych do obsługi zamówień i maksymalnie uprościć ten proces dla klienta.

Dbamy o bezpieczeństwo, zarówno naszych klientów jak i swoje. Aspekty prawne są dla nas niezwykle istotne. Dzięki temu jesteśmy spokojni o przyszłość naszej firmy, jak i o zadowolenie naszych klientów, którym oferujemy przejrzyste zasady i umowy bez zawiłości prawnych.

Jesteśmy elastyczni. W branży leasingowej działamy od niedawna i wciąż rozwijamy swoje umiejętności. Rozwijamy się szybko – ale wierzymy, że najlepsze dopiero przed nami! Dbamy o rozwój naszego zespołu, dążymy do perfekcji w tym co już robimy, ale jesteśmy gotowi na zmiany. Bacznie obserwujemy rynek, duża wiedza i doświadczenie zebrane przez lata pozwala nam budować biznes, który warty jest wysiłku i zaangażowania.

Mamy świetny zespół.
Czy może być jeszcze lepiej?

Rekrutujemy na stanowiska:

Już wkrótce.

Już wkrótce.

Inwestujesz w nieruchomości?

Można prościej. Sprawdź naszą ofertę i zyskaj ponad 9% w skali roku!