fbpx
';
side-area-logo

Zainwestuj w Mikroleasing

Jak działa Mikroleasing?

Misja i wartości firmy

Jesteśmy blisko klientów słuchamy ich wiemy czego potrzebują, łącząc doświadczenie branży finansowej prawnej, oddłużeniowej, performance marketingu i obsługi wierzytelności stworzyliśmy firmę, która rozwija się szybko ale z  z zachowaniem bezpieczeństwa.
Jesteśmy spółką działająca w branży leasingowej w niszach, w których nie ma konkurencji. Łączne finansowanie branży leasingowej w 2018 roku wyniosło 82,6 mld złotych.

Marcin Kokoszka

Założyciel firmy Mikroleasing

Marcin Kokoszka, właściciel firmy, pełni w jej funkcjonowaniu strategiczną rolę. Każdego dnia aktywnie poszukuje rozwiązań i innowacji, by doskonalić obsługę klienta. Analizuje rynek i obszar działania przedsiębiorstwa, aby wychodzić naprzeciw i spełniać oczekiwania swoich klientów.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu, Marcin Kokoszka sprawnie buduje zespół pracowników, zawsze chętnie służąc im radą i wsparciem merytorycznym. Przewodząc zespołowi, działa według określonych przez siebie standardów pracy. Pozwala to na jej optymalizację i obsługę klienta na najwyższym  poziomie.

Co nas wyróżnia?

100 umów
Tyle umów podpisujemy teraz, lecz mamy apetyt na więcej! Zewnętrzne finansowanie pozwoli nam nie tylko utrzymać ten poziom, ale i go kilkakrotnie zwiększyć.
Ogólnopolski zasięg
Podpisujemy umowy w całej Polsce, dzięki sprawnej obsłudze, umowa trafia do klienta za pośrednictwem kuriera kolejnego dnia po zaakceptowaniu przez niego wszystkich ustaleń.
Szybka realizacja
Dane analizujemy w ciągu jednego dnia roboczego, dlatego rzeczy zamawiane przez klientów trafiają do nich nawet w tym samym tygodniu.

Pomysł na udzielanie leasingowania pojawił się w 2018 roku. Zaczęło się od:

 • 10.2018

  Utworzenie projektu

  Przeanalizowaliśmy plusy i minusy usługi jaką mieliśmy zamiar wdrożyć. Szukaliśmy zagrożeń i korzyści zarówno dla nas jak i dla potencjalnych klientów. Postanowiliśmy, że wystartujemy i rozpoczęliśmy prace od przygotowania umowy, i poszukiwania klientów - lokalnie w Gliwicach i okolicy.
 • 11.2018

  Pierwsza umowa leasingu

  Długo pracowaliśmy nad wieloma aspektami umowy, testowaliśmy też różne sposoby na pozyskanie klientów. I w końcu udało się podpisaliśmy pierwszą umowę.
 • 12.2018

  Nauka i testy

  Do końca roku opracowaliśmy metodę działania, przeszliśmy z trybu podpisywania umów u klientów, do podpisywania umów tylko w naszej firmie. Z każdą kolejną umową nabieraliśmy doświadczenia i wiedzy o klientach.
 • 01.2019

  Większa skala

  Zainteresowanie leasingiem konsumenckim na sprzęty do 2000 zł przekroczyło nasze oczekiwania. Pozytywne opinie naszych klientów i duże zapotrzebowanie na usługę sprawiło, że postanowiliśmy stopniowo rozszerzyć zasięg naszej usługi, najpierw na całe województwo śląskie, i stopniowo wdrażać kolejne województwa.
 • 04.2019

  Powstanie spółki Mikroleasing

  Kilka miesięcy pracy wykreowały w nas przekonanie że ten początkowo mały projekt może przerodzić się w coś wielkiego. Otworzyliśmy firmę Mikroleasing sp. z o. o. Nadal udoskonalamy nasz produkt, pracujemy nad jeszcze szybszą i lepszą obsługą klienta. Każdego dnia rozmawiamy z setkami klientów zainteresowach leasingiem konsumenckim. Rozbudowujemy nasz zespół i ciągle się rozwijamy!

Opinie naszych inwestorów

Każda inwestycja jest zbudowana na zaufaniu. Przeczytaj opinie osób, które już inwestują w Mikroleasing.

Statystyki wzrostu

Zainwestuj

Sprawdź nas i przekonaj się, że inwestowanie z nami to najlepszy wybór!

7%

w skali roku
Minimalna kwota inwestycji to 50 tysięcy złotych. Inwestując na rok twój zysk wyniesie 7% od sumy którą zainwestujesz. To najlepsza opcja dla osób początkujących.

14,49%

w skali dwóch lat
Minimalna kwota inwestycji to 50 tysięcy złotych. Inwestycja na dwa lata to opcja najbardziej optymalna. Idealna proporcja między wysokim zyskiem i niedługim czasem trwania inwestycji.

22,5%

w skali trzech lat
Minimalna kwota inwestycji to 50 tysięcy złotych. Aż 22,5% wyniesie twój zysk jeżeli wybierzesz tą opcję! Cierpliwość jest w cenie! Zainwestuj na okres trzech lat i ciesz się wysokim zyskiem.

Cele, które chcemy osiągnąć

Więcej klientów

Pozyskane środki pozwolą na rozszerzenie możliwości jeżeli chodzi o liczbę przygotowywanych każdego dnia umów dla nowych klientów.

Nowoczesny system

Planujemy wdrożyć systemy, które pozwolą nam zautomatyzować część aktualnej obsługi klienta oraz lepiej nadzorować proces spłaty należności.

Image module

Leasing samochodów

Wktórce wdrożymy usługę leasingu konsumenckiego samochodów używanych. Jest to droższy produkt, wymagający większych nakładów finansowych.

Tańszy sprzęt

Hurtowy zakup sprzętu, który cieszy się zainteresowaniem pozwoli nam na uzyskanie korzystniejszych cen dla klientów i lepszej marży dla nas.

Rozpocznij inwestowanie w Mikroleasing