fbpx
';
side-area-logo

Inwestowanie w Mikroleasing – zarabiaj 9,14% w skali roku!

Przedsiębiorcy wciąż nie do końca wiedzą, na czym polega leasing, jak funkcjonuje i jak można zainwestować w niego w taki sposób, by w legalny sposób zarabiać. W praktyce jest to możliwe i całkiem łatwe do wykonania, a sam rynek leasingowy rocznie wart jest niemal miliard złotych. Na wstępie trzeba jednak wyjaśnić kilka najbardziej istotnych niewiadomych, które pozwolą spojrzeć na temat inwestowania z szerszej i bardziej świadomej perspektywy.

Mikroleasing – fakty

Po pierwsze – leasing nie jest droższy od kredytu lub pożyczki. Niewiele osób jest tego świadoma, ale bardzo często zdarza się, że oprocentowanie leasingowe jest znacznie mniejsze niż to, które naliczają instytucje finansowe, np. powszechnie znane banki. Tak naprawdę, na kwotę leasingu składa się wiele czynników, takich jak wysokość wkładu własnego, czy ilość rat leasingowych. Co czyni ofertę leasingową bardziej korzystną, jest on dostępny dla przeważającej części społeczeństwa, gdyż honorowane są nawet wpływy ze świadczeń socjalnych. W przeciwieństwie do pożyczek i kredytów, które określone są konkretnymi, często bardzo restrykcyjnymi, wytycznymi.

Po drugie – korzystać z leasingu konsumenckiego może każda osoba fizyczna. Nie ma zatem żadnych przeszkód, by Kowalski wziął w leasing nową lodówkę lub pralkę, niezbędne w gospodarstwie domowym. By stworzyć każdej grupie społecznej szansę na godne funkcjonowanie, Mikroleasing sp z o.o. honoruje nie tylko dochód z umowy o pracę, ale także dochody ze świadczeń socjalnych, takich jak 500+, alimenty, zasiłek, renta. Produkt dociera zatem do znacznie większej grupy ludzi i dlatego też cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Po trzecie – Mikroleasing to nie tylko samochody, ale też nieruchomości oraz sprzęty AGD i RTV. Jest to zatem idealne rozwiązanie dla osób, które nie otrzymają finansowania bezpośrednio ze sklepów. Dzięki przystępnej dostępności leasingu konsumenckiego, mogą one złożyć wniosek telefonicznie lub za pośrednictwem Internetu i otrzymać niezbędny sprzęt. 

I po czwarte – procedura ubiegania się o otrzymanie sprzętu w ramach leasingu konsumenckiego jest bardzo prosta i zrozumiała dla każdego. Decyzja wydawana jest po indywidualnej analizie podanych przez zainteresowaną osobę danych. Cały proces trwa krótko i nie wymaga żadnych kserokopii dokumentów.

Mikroleasing – bezpieczeństwo

Inwestycja w Mikroleasing jest bezpieczna, ponieważ umowy leasingowe podpisywane z klientami są bardzo dobrze zabezpieczone i gwarantują odzyskanie wszelkich należności. Leasing jest znacznie bezpieczniejszy niż pożyczka i kredyt. Firmę leasingującą zabezpiecza bowiem szereg regulacji, skrupulatnie ujętych w umowie podpisywanej przez klienta. Firma leasingująca jest właścicielem sprzętu aż do momentu jego całkowitego spłacenia i uiszczenia opłaty wykupu. Jeżeli klient nie spłaca rat leasingowych, egzekwowany jest zwrot sprzętu. Jeśli proces nie przebiega polubownie lub dany klient sprzedał sprzęt, firma leasingująca ma prawo zgłosić na policji kradzież oraz wystąpić do sądu i dochodzić swoich praw. Ponad to, osoba, która ubiega się o leasing konsumencki, podpisuje oświadczenie o wiedzy na temat leasingu. Musi ona zatem dokładnie wiedzieć, że umowa nie dotyczy jest ofertą pożyczki ratalnej.

Mikroleasing – inwestowanie

Inwestowanie w Mikroleasing na pewno jest przyszłościową decyzją. Już po jednym roku zarobić można 9,14%. Dodatkowym atutem jest to, że firma Mikroleasing sp z o.o. szybko się rozwija i działa na obszarze całego kraju. To czyni ją dostępną dla setek tysięcy potencjalnych zainteresowanych klientów. Wiedza i ogromne doświadczenie w budowaniu biznesów poprzez wdrażanie nowych technologii, innowacje, automatyzację, pozwala na ciągłe udoskonalanie produktu i wychodzenie naprzeciw potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. 

Co ważne, branża leasingowa nie wymaga stosowania się do przepisów o regulacji pożyczkowej, nazwie i faktoringu. To pozwala na tworzenie, indywidualnej dla każdej z firm leasingowych, umowy. Każdy z klientów podpisuje także dwa weksle. Jeden, który pozwoli na komorniczą egzekucję, w przypadku braku spłat rat leasingowych. Drugi natomiast zapewnia, że jeśli klient nie będzie spłacał rat leasingowych, nie zwróci sprzętu firmie leasingowej, firma ta ma prawo wypowiedzieć umowę i comiesięcznie naliczać kolejną ratę za bezumowne korzystanie ze sprzętu, a także wystąpić do sądu. W efekcie taki klient zobowiązany jest do zapłaty podwójnej kwoty.

Zainwestować pieniądze z firmą Mikroleasing sp z o.o. można na dwa sposoby: w postaci pożyczki lub cesji umowy.

Pierwsza opcja to pożyczka pieniężna. Przeznaczona jest zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców, działających w biznesie. Minimalna kwota takiej pożyczki to 20 000 złotych. Jeśli osoba zdecyduje się na wariant roczny, oprocentowanie wyniesie 9,14%. Jeśli zdecyduje się na dłuższy czas, oprocentowanie wyniesie: w skali 2 lat – 19%, a 3 lat – 30%. Ta opcja jest bezpiecznym i bardzo pasywnym sposobem inwestycji w Mikroleasing.

Druga opcja to cesja umowy. Polega na wykupieniu konkretnej umowy leasingu konsumenckiego. Jak taka umowa wygląda w praktyce? Mikroleasing finansuje klientowi sprzęt, który kosztuje np. 1000 złotych. Klient natomiast spłaca raty leasingowe, które łącznie wynoszą 2000 złotych. Często, pobierając zabezpieczającą pierwszą ratę lub wpłatę inicjującą w wysokości np. 200 zł, która zmniejsza  kwotę do spłaty do 1800 złotych. Jeśli natomiast klient nie spłaca rat leasingowych, firma leasingowa ma prawo, na podstawie weksla, oddać sprawę do windykacji. Sprzedając umowę za 1350 złotych, inwestor na jednej umowie zarabia różnicę w kwocie – 450 złotych. Podsumowując, inwestowanie w Mikroleasing jest naprawdę bezpieczne i zapewnia realny zysk. Inwestor może skorzystać z dwóch modeli inwestowania, które oferuje współpraca z firmą Mikroleasing sp z o.o. Na każdym etapie i w razie jakichkolwiek pytań, doświadczeni firmowi doradcy chętnie udzielą odpowiedzi.

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share
Tagged in
Leave a reply